
Lyst på noe annet enn teltleir under Trænafestivalen? Tore Hongset og våre andre frivillige rer opp, sånn at du kan sove som en prins i en lugar i MS Salten, i stedet! (Kronprins Håkon har faktisk bodd om bord!). Lenke til billettsalg i kommentarfeltet, prisen inkluderer festivalpass, servering og en tur innom Myken! Kontakt MS Saltens venner.
Langt te havs finner du øysamfunnet Træna. Hver juli valfarter tilreisende fra hele landet hit for å oppleve noe helt spesielt sammen med nye og gamle venner. Trænafestivalen har tidligere huset verdensstjerner som Charlie XCX, Manu Chao, Damien Rice og Kings of Convenience.
Over fire dager skapes magiske musikkopplevelser over hele øya – og naboøya. Det er konserter under midnattsola og i en grotte, DJ-sett i lyngen, rave i skogen og klubb med evig horisont som bakteppe.
NME beskrev en gang Trænafestivalen som «the best festival on the entire planet».