
Seil med DS Skibladner tur – retur fra Gjøvik og opplev Mjøsparken Live! På scenen denne kvelden står Åge Aleksandersen & Sambandet, Staut og Anna of the North.
Det er «valdrisene» i STAUT som er først ut i Mjøsparken. Med hele åtte albumutgivelser bak seg, er STAUT godt kjent for låter som «Sjå sole», «Slepp me inn» og «Vallesbrur».
Etter STAUT er det pop-kometen Anna of the North som entrer scenen. Anna Lotterud fra Gjøvik er blant Norges største internasjonale stjerner og nærmer seg vanvittige 1 milliard streams på Spotify.
«Dette blir en uforglemmelig kveld!»
Åge Aleksandersen & Sambandet har vært et ikon i norsk rockehistorie i over 50 år. Mjøsparken er en av fem utvalgte arenaer hvor Åge & Sambandet runder av rockekarrieren med et smell.