Tegn individuell ulykkesforsikring hvis du vil være forsikret på dugnad

Norsk Forening for Fartøyvern har vært i kontakt med flere forsikringsselskap etter etterlysning fra frivillige på medlemfartøyene når det gjelder å forsikre seg på dugnad. Mange forsikringsselskap tilbyr kollektiv dugnadsforsikring for ulike organisasjoner, men i organisasjonene hvor dette er aktuelt er det personer som er medlemmer, ikke kulturminner slik som hos oss.

Løsningen for foreningens frivillige blir at hver enkelt av dere tegner ulykkesforsikring. Mange har allerede forsikringer i ulike selskap, disse kan gi dere tilbud på slik forsikring. Prisen avhenger av alder og forsikringssum for den enkelte, vi har derfor ikke klart å oppdrive et felles tilbud for alle foreningens frivillige.

 

Kommentarer er skrudd av.

Drevet med WordPress. Levert av WooThemes

Design Ingrid&Odd - Utviklet av Nettvendt