Fartøyvernets ABC 2015

Invitasjon til Fartøyvernets ABC

Meld deg på foreningens praktiske veiledning for restaurering av verneverdige fartøy! Arrangementet finner sted i Hotel Olavsgaard fredag og lørdag 20.-21.november 2015. Olavsgaard ligger ved E6 mellom Oslo og Gardermoen . http://www.olavsgaard.no/

Tema som tas opp:

  • Orientering om fartøyvern og antikvariske retningslinjer
  • Dokumentasjon
  • Organisasjonsarbeid
  • Befaring av prosjekter
  • Hvordan skaffe penger
  • Bestillerkompetanse
  • Kontraktsinngåelse
  • Restaureringsprosessen

Det blir et tettpakket program på Olavsgaard. Oppstart fredag 20.november kl. 17.00 og avslutning lørdag 21.november kl. 17.00.

Meld deg på! Kurset koster representanter fra foreningens medlemsfartøy kr. 750,- per deltager og inkluder i tillegg til selve kurset, overnatting og matservering. Absolutt siste påmeldingsfrist er 6.november 2015. Førstemann til mølla. Kun to deltagere per fartøyvernprosjekt. Representerer du ikke et medlemsfartøy er prisen kr. 1500,- per deltaker.

MELD PÅ HER

Betal med denne: Giro Fartøyvernets ABC

Detaljert program med tidspunkter og forelesere blir sendt ut til deltagerne senere.

Foto: Tor Willy Eriksen

Foto: Tor Willy Eriksen

Kommentarer er skrudd av.

Drevet med WordPress. Levert av WooThemes

Design Ingrid&Odd - Utviklet av Nettvendt